| LaviniaLavinitutza a întrebat:

Cine stie un site unde gasesc tricouri cu vedete? ( preferabil Bruno Mars )?

3 răspunsuri:
| abcde12345 a răspuns:

Ia-ti un tricou alb / negru / verde/ ce culoare vrei tu, te duci la o agentie de personalizare a tricourilor, dai 10 lei si il faci cum vrei tu,, nu trebuie sa dai 50-100 lei pe un tricouwinking

| LaviniaLavinitutza explică (pentru abcde12345):

Okay, m-am gandit si la asta, dar eu stau intr-un oras destul de mic si nu avem asa ceva...straight face

| Captoresque a răspuns:

Mai bine cumpără-ți un tricou simplu și du-l la printat cu poza pe care o vrei, e mult mai ieftin decât să cumperi online.