| anonim_4396 a întrebat:

Ciusss! :*Cum e parfumul Eternal Magic de la AVon? Merita?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| FunnyLove a răspuns:

E foarte bun.Persista destul de mult si miroase foarte bineday dreaming.Eu una il ador.Incearca si nu vei regreta parerea meahappy

9 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Ooooo doamne happy
Ia`l. numai sta la taclale =) il ador.am comandat deja a 2`a oara parfumu happy.eu una il iubesc.

| EllaEllii a răspuns:

Este dulce. Daca tie nu iti plac parfumurile dulci nu ti-l recomand.

| dedekool a răspuns:

Da, miroase super:*.

| Kitty3D a răspuns:

Bunaaaaa. big grin. Daaa merita :X acesta mi l-am luat si eu pentru banchet big grin si lea placut tuturor fetelor si multi baieti au spus ca miroase bine rau! :X. Til recomand cu cea mai mare placerebatting eyelashes. Fundabatting eyelashes?

| pici6 a răspuns:

Buna didika... este foarte fain parfumul, crede-ma merita, daca til doresti asa mult til pot da eu la pretul mai mik din catalog la 35, daca esti interesata lasa-mi un mesaj, te pup merita crede-ma:*

| pici6 a răspuns:

Am si alte produse de vanzare la jumate de pret fata de catalog. daca este cineva interesat sa-mi lase mesaj.pup

| 3v3LyNuK a răspuns:

Dap! Miroase super bine si l-a luat maicamea si ma dau si eu mereu cu el!tongue Si pretul este oarecum accesibil!winking

| LikePurpleColor a răspuns:

Eu sunt reprezentant AVON si zic ca merita are un miros nici dulce nici fresh asa intre ele este de calitatewinking

| Amore_3706 a răspuns:

Meritaaa...cum sa nu merite?:X

Prima data m`am dat cu el la a 2a intalnire...sh cand m`am mirosit prietenul meu.a stat cu nasu`numai la gatu`meulaughing.

ma rog->asa vn vorba.

dar iti zic din proprie experienta.ca meritawinking!