| Vladutelu a întrebat:

Colier de perle pentru iubita mea? Daca se poate sa fie natural și până în 400 lei!

6 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Nici macar la 4000 (patru mii) de Euro nu gasesti colier cu/din perle!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Cu perle de cultura gasesti; dar "bazbuzucii" nu stiu ce's alea. laughing laughing laughing

| Începătorul988 a răspuns:

La banii astia nu gasesti nici din aur, la mana a doua. Mai bine ofera-i o masa in oras.

| Începătorul988 a răspuns (pentru suntserios):

Perle naturale, facute pe vapor. *NATURALE*

| andrei221master a răspuns:

Https://vreauperle.ro/coliere/

I-am luat prietenei mele și ca să ne asigurăm ca e totul ok, am fost la bijutier. După ce a verificat perlele a zis că totul e ok și că sunt legit. Spor