| dawsonxl a întrebat:

Considerați fetele care poartă ochelari atrăgătoare?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Nu, consider fetele atragatoare atragatoare.
Faptul ca au sau nu ochelari nu are absolut nici o importanta.

9 răspunsuri:
| blairelovesmusic a răspuns:

Eu sunt una care poartă ochelari, şi fiind bisexuală, pe mine m-ar atrage. Anul trecut m-am indragostit de profesoara mea de engleză, o blondă cu ochelari. Oricum, depinde de persoana respectivă şi de orientarea ei sexuală.

| RAY a răspuns:

Depinde,sunt fete care arata hot cu ei si care nu

| darrio2007 a răspuns:

Pe unele da, pe unele nu. Unele nu știu să-și asorteze forma ramelor la forma feței și parcă ar avea ochelari de cal. Dar altora le stă așa de bine, că îmi vine să mă pierd în ochelarii, pardon, ochii lor.

| Ofiintă a răspuns:

Mi-a mărturisit la un moment dat, un tip că îi plac femeile care poartă ochelari.
Până la urmă, pot să fie atrăgătoare chiar și purtând ochelari.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur, ochelarii te fac sa pari mai inteligent.Asa se spune.

| Drimmero a răspuns:

Unora le sta demential de bine, mi-au placut si tipe care purtau ochelari, daca ii dadeau jos aratau ciudat, parca erau alte persoane, imi placeau mai mult cu ochelari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,din generala îmi plăceau fetele cu ochelari, par mai atrăgătoare, interesante.

Bula
| Bula a răspuns:

Aspectul cu- sau fara purtatul ochelarilor seamana cu purtatul pantofilor.
Pot da o nota de seriozitate sau nu, la fel cum si pantofii indica situatia materiala si entitatea persoanei.
In ambele cazuri, un barbat se uita doar timp scurt pe ei, fiindca le intereseaza mai mult aspectul restului corpului, iar la urma firea persoanei.

| Adry05 a răspuns:

Sunt multe persoane cărora li se potrivesc pe fizionomie ochelarii încât arată mai bine cu decât fără laughing