| croissant a întrebat:

Constructia de gel facuta in mod frecvent fara pauza poate aduce la distrugerea unghiilor naturale?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| larisastefania a răspuns:

Buna,constructia efectuata corect de un profesionist nu iti va afecta unghia naturala.
Eu port unghii cu gel de ceva timp si unghiile mele sunt in regula.
Iti recomand ca inainte sa te hotarasti sa iti pui unghii, sa te informezi si sa mergi la o persoana calificata.
Manichiurista iti va explica ce si cum.

2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Atâta timp cât pilirea unghiei este facuta corect, unghia nu se distruge

| Den1sa a răspuns:

Depinde de cine iti face unghiile si cit de corect le face