| IwantBasescuBacc a întrebat:

Copiii mei, nu prea imi permit o pereche de pantofi jordan originali, si as vrea sa imi iau mai ieftin, fake dar sa nu se vada diferenta. Ar fi o idee buna sa imi iau o pereche fake si sa nu dau la fel de multi bani? Sau sa imi iau alta pereche originala? Si daca sa imi iau fake, de unde as putea sa o iau?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Mai bine iti iei unii originali, dar nu neaparat jordan, nu stiu ce va place atat de mult la ei. Ia-ti altceva mai accesibil la 200-300 de lei, nu trebuie sa dai 500+. Fake nu merita.

| IwantBasescuBacc explică (pentru aXy99):

Si ce mi-ai recomanda, adica ce iti place tie la 200-300

| aXy99 a răspuns (pentru IwantBasescuBacc):

Trebuie sa iti placa tie, nu mie. Uita-te si tu prin mall-uri la Puma, Adidas, Nike etc. Ceva mai accesibil care sa se potriveasca cu hainele pe care le porti de obicei. Nu sunt nici acestia foarte ieftini, dar macar sunt de calitate si stii ca nu se vor rupe dupa cateva purtari.

5 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Tăticule,dacă nu ai venitul necesar...merge si un fake.
Vezi pe tot felul de site-uri de încălțăminte(din țară și afară).

| IwantBasescuBacc explică (pentru DeathIncarnate):

Pai nu de pe net copilu meu ceva dragonu rosu pe acolo nu stiu ceva live action

| Dilibache a răspuns:

Da.mi mesaj iti aduc jordanii din Anglia la pret de nimic