| bibansky a întrebat:

Credeti a e normal ca un piercing sa sangereze chiar si dupa o luna? Sa ma duc la medic? Nu e o hemoragie, dar uneori mai gasesc sange uscat pe el.

1 răspuns:
| Derosa a răspuns:

Acum depinde si in ce zona este facut piercingul, sunt piercing-uri ce le trebuie chiar între 3 și 6 luni sa se vindece. Oricum faptul că încă ai sângerari foarte mici, poate fi din cauza ca te lovești din greșeală. Dezimfecteaza in fiecare zi, cu ajutorul unui pai de urechi îmbibat în solutie specială dar fără a scoate piercingul afara.