| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca alea cu BikiniModelFitness de pe Youtube chiar fac exercitiile in scop educational?

3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Ele fac asta doar pentru cash, puțin le pasă lor de "educatie".

| AnastasiaK a răspuns:

Educațional, în opinia mea, nu poate fi decât atunci când se oferă informații corecte. Dar când multe din ele promit exercitii ce au ca efect slăbirea localizată și dezvoltarea musculaturii acasă, fără echipament, toate astea doar prin antrenament, care de cele mai multe ori nu întrece 8-10 minute...CUM ar putea fi scopul educațional dacă tot ce oferă ele sunt minciuni?

| anonim_4396 explică (pentru AnastasiaK):

Sunt vulgare la maxim