| Ioanna2012 a întrebat:

Credeti ca daca ma duc in parc sau la scoala imbracata intr-o fusta neagra(nu prea lunga) cu colanti(negri) si in picioare as dori sa i-au o pereche de adidas...credeti ca s-ar potrivi?

12 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Nu, sincer nu s-ar potrivi.incearca o pereche de balerini colorati.

| DenissaDeea a răspuns:

Nu se potrivesc adidas cu fusta, se poriveste cu balerini sau un fel de adidas gen pantof foarte fini si eleganti...

| leluc a răspuns:

Depinde de adidasi. Daca sunt model masiv, ca de skater, nu se vor potrivi cu colantii pentru ca ar crea disproportii.
Fusta e ok pusa cu colanti daca e cel putin deasupra genunchilor.
Incearca fusta+colanti cu balerini sau tenisi

| cotzobel a răspuns:

Buna.depinde din ce material e fusta...eu ti.as recomanda sa iti iei o fusta de blugi. un albastru deschis.si cu tenisi...in spania asa se poarta si e f fain

| Sory a răspuns:

Nu cred ca rochia si colantii si potrivesc cu adidasii... ti-as sugera sa-ti cumperi o pere ce pantofi fara toc mai lejeribig grin

| macarale a răspuns:

Daca fusta e sport, merge cu adidasi; daca nu, renunta la idee.si daca tot stai in fata calculatorului: http://dexonline.ro/corect.php :)

| miry a răspuns:

Depinde daca fusta e model sport, poti incerca una de blugi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca fusta este din blug da, acum depinde si de forma adidasilor.si cum zice mihaela.niste balerini si orice tip de fusta cu colanti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu cred ca e cam aiurea cu adidasi, mai bine ia-ti o fusta albastra de blugi cu colanti negri si niste ghetutze imblanite.

| nimic:*de:*spus:* a răspuns:

Pffff...nu stiu km sati zc dar fusta neagra colanti negri si adidasi nu e o combinatie tocmai perfecta...incearca sa-ti iei o fusta maio deschisa la culoare si...altceva in picioare si totusi daca nu vrei sa renunti la adidasi daca e cald. ia o fusta de blugi adidasi si sosetele scurte:*:*:*pup:*

| maharajah a răspuns:

Buna..in niciun caz fusta si colantii nu se potrivesc cu adidasii..eu iti sugerez sa incalti o pereche de teneshi cu garda joasa si cat mai lejer.