| Sara2 a întrebat:

Credeti ca o persoana la 1.71 inaltime, si 59 kg, iar dimensiunile bust 85, talie 68, solduri 94, credeti ca este grasa? ar trebui sa slabeasca sau sa se mentina?

2 răspunsuri:
| Windswept a răspuns:

Sa se mentina daca este in crestere.Defapt,chiar si daca a stagnat.Pentru o fata mi se pare ok, am vazut destule anorexice la viata mea...Fa abdomene, alearga, si te vei mentine bine, crede-ma.Nu e nevoie de nicio dieta in cazul tau.

| ElShaarawy a răspuns:

E bine.Mentine-te cu sala, alegari, intr-un cuvant... SPORT.Fa mult sport. Sper ca te-am ajutat.winking