| princess123 a întrebat:

Credeti ca produsele AVON sunt scumpe?
ati incercat vreodata ceva de la ei? sunt bune produsele? de calitate? a meritat pretul?
ce ati cumparat de la ei?
cand contactezi reprezentantul, ce se intampla dupa aia? (nu am cumparat nimic de la ei, dar acum chiar as vrea sa incerc ceva)
DAU FUNDA la cine explica f. bine cum cumperi cu ajutorul reprezentantului
SI VOT LA TOTI :X:X:X

Răspuns Câştigător
| Anonim_8992 a răspuns:

Bun... Prietena mea ce mai buna e reprezentant. Cumpar des de la ei deci si sunt bune. Unele chiar foarte bune. Da, pot fi si scumpe dar nu se merita toate. Ai grija sa nu cumperi ceva la care poti fi alergica. Trebuie sa gasesti o cunostiinta care este reprezentant si o sa iti face oferte, primesti cadouri si e foarte tare.
Si nu stiu cati stiti dar peste 2 campanii(parca) Avon scoate si vopsele de par.
Ce am cumparat? Nu mai stiulaughing Am luat o groaza. Imi aminytesc de un luciu de buze cu colagen, o oja de la color trend, pudra tot de acolo, rimel tot de la ei si inca unul care nu mai stiu de la ce firma dar este foarte bun.
Cum cumperi cu ajutorul reprezentantului? Extrem de simplu! Eu lipesc pe catalog o foiae de notite pe care scriu produsul, pretul si codul, dar la aste te ajuta mai mult reprezentantu(nu alege chiar pe oricine de la coltul strazii care iese la prospectat-vine de acolo produse)
Concluzia este ca sunt destul de bune, scumpe dar nu merita toate(o fata a zis ca un anume intaritor de unghii nu e bun de nimicno talking)

4 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy Dupa parerea mea decat rimelurile sunt bune(in special super curlicious),rujurile iti usuca rau buzele,am patit-o pe pielea mea,parfumurile nu tin mult, iar ojele la fel nu rezista mult dupa ce le deschizi, se stricahappy

| Escape a răspuns:

Sunt foarte bune happy le-am incercat, poti sa te duci prin obor daca stai in bucuresti, acolo sunt magazine AVON, cere si tu un catalog si vezi ca sunt foarte ieftine big hug parfumuri intre 40-100 ron, rujuri de la 10 ron pana la vreo 20 ron, farduri, 21-40 ron, glossuri 4-20 ron, creme 4-15 ron, happy deci sunnt foartee tari, pai mai intai trebuie sa ai un reprezentant, si tu ii dai codurile de la produse happy dai bani si comanda iti vine in 5 zile :*:* bani se pot da in maxim 7 zile de la comanda happy

| PrincessConsuela a răspuns:

Apropo de comanda, vine mereu la sfarsitul campaniei. Trebuie sa astepti pana cand se termina. Nu are cum sa vina mai repede. Daca comanzi la inceputul lunii astepti pana ti se lungesc urechile comandalaughing.
Si... parfumuri ieftine la 100 RON? Lollaughing

| Anonim_8992 a răspuns:

Deci. produsele de la avon sunt bune adica produsele pe care le-am cumparat eu auu fost bune si am fost multumitahappy. si a meritat,unele sunt si mai scumpe si mai ieftine depinde de produs. de cumparat am cumparat: rimel,luciu de buze,fond de ten,creme,perie de par,parfum,lanturi,baratari,inele,gel de dus,farduri,blush,pudra, oja, intorcator de gene si eu una am fost multumita de ele. ba chiar unele produse le-am cumparat de mai multe ori. deci acum sa iti explic cum poti cumparaa.trebuie sa cunosti pe cineva care este reprezenatat ii ceri brosura tu te uiti pe ea scrii pe o foaie ceva ceea ce vrei sau ii spui ei si scrie ea si apoi astepti sa vina comnada in maxim 1-2 saptamani{ asa vn la mine dar nu stiu acum.} si gatalove struck sper ca te-am ajutat:*