| stefyy234 a întrebat:

Creion sau fard pentru sprancene?

9 răspunsuri:
| VibeTrix a răspuns:

Dacă vrei să ai un fel de "sprâncene tatuate" folosește creionul. Iar dacă vrei sprâncene naturale folosește fardul. Eu aș alege fardul pentru sprâncene. Acum, e decizia ta.

| Neo12 a răspuns:

Mie îmi place să folosc creionul pentru că mă ajută să îmi acopăr 'golurile'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul nici altul.
Detest fetele care-si coloreaza sprancenele.
Arata ca niste bufnite.

| Kenya a răspuns:

Depinde de la ce firmă sunt happy Fard recomand. Succes.

| CatalinaMA a răspuns:

Fard cel mai recomandat daca vrei sa ai un aspect mai natural

| stefyy234 explică:

Multumesc mult pentru răspunsuri, voi alege fardul

| Bica_Madalina_1993 a răspuns:

Fardul este cel mai bun, da aspectul de natural happy

| Ssiaa_Anni_1997 a răspuns:

Fardul are un efect mai natural, recomand mai mult.

| MiruMrn a răspuns:

Ambele. Creionul e pentru a le contura. Pentru a le da o forma. Iar cu fardul le colorezi. Ca sa para mai naturale in loc sa le colorezi, iei o pensula de fard oblica si desenezi fire in sensul firelor naturale. Fundita?