| Claudia_1526 a întrebat:

Creste parul mai repede daca folosesc ulei de ricin?

Răspuns Câştigător
| Lovemebabybee a răspuns:

Draga claudia nu te lua dupa produse cosmetice sau altceva...inca nu sa descoperith un tratament pentru asa ceva.Eu zic ca daca il ingrijesti, il speli la 2-3 zile iti va creste f. repedewinking fundabig grin?

12 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Uleiul de ricin este bun pentru cresterea parului cat si pentru regenerarea lui.

| UNfriendLY a răspuns:

Da

| pinkpupix a răspuns:

Creste frumos, sanatos si puternic si iti poate chiar regenera parul. Eu il folosesc pentru gene si sprancene, dar trebuie' sa fii perseverent pentru a obtine rezultate bune! Cresterea rapida depinde de vitaminele corpului, vezi ca exista la farmacie pastile ce ajuta parul si unghiile si mai est ela plafar o solutie forate buna cu petrol, incearca-le!

| ButterFly_8644 a răspuns:

Nu neaparat creste mai repede, insa ajuta foarte mult happy Eu folosesc odata pe saptamana o masca cu ulei de ricin+ulei de masline+un galbenus de ou+zeama de lamaie. Si e foarte buna! happy

| KriSt3n a răspuns:

Dap! la mine functioneaza! e f bun.
chiar merge! dar nu trebuie folosit in exces!winking

| joanamm23987465 a răspuns:

Nuuu functioneaza cu ulei de ricinn!
m-am dat intr-o saptamana (in fiecare zii ) si nu merge! funda plizz sad sunt incepatoare si spun adevarul!

| maria98 a răspuns:

Nu, si eu am folosit si nu mi-a crescut mai repede

| DoamnaN a răspuns:

Claudia, cel mai bun raspuns il gasesti aici : www.ProfesionalCosmetics.ro sa stii ca nu iti recomandam daca nu incercam si eu la randul meu. Succes mult!

| DoamnaN a răspuns:

Claudia, gasesti raspuns aici : www.ProfesionalCosmetics.ro mie mi-au fost de folos sfaturile de aici, incearca si tu. Iti doresc mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu daca ar fi adevarat ce crezi ca nu siar da si Base` sai cresca par?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BA DA este foarte adevarat! de cand mi-a cumparat mama ulei de ricin am observat ca mi-a mai crescut si inca multicel... iti dai inainte de baie stai 1 jumatate de ora cu el in cap si nu ai treaba. de exemplu eu ma spal doar duminica si nu am nicio treaba parul este stralucitor frumos si sanatos! bafta! pwpicy

| necris77 a răspuns:

Nu cred, uleiul de ricin te ajuta sa nu iti mai cada parul.