| fataciocolata a întrebat:

Cu ce ar trebui sa ma imbrac avand in vedere ca sunt plinuta?
As vrea sa-mi dati si linkuri.precizez ca am 12ani.

Răspuns Câştigător
| Muntean_Denisa_1993 a răspuns:

Pai de obicei persoanele care sunt mai plinuțe se îmbracă cu culoarea negru, cel mai des, insa pentru tine zic ca nu e cazul deoarece esti mititica si pentru vârsta ta sunt atâtea hainute frumoase care au culori vii. Evita colanții si hainele mulate pe corp. Îmbrăcate cum îți place tie, deoarece esti cam frageda sa te gandesti deja cum sa te îmbraci pentru ca esti plinuță. Sper sa te ajute sfaturile mele, pupici

2 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Nu sunt tinute de varsta ta dar cateva idei iti poti forma (decolteu in V, talie inalta, pantofi nude de culoarea pielii etc) http://fucsia.ro/cum-sa-te-imbraci-sa-pari-mai-slaba/

| ionutalex13 a răspuns:

In nici un caz cu haine deschise la culoare.incearca sa te imbraci in negru