| euu03 a întrebat:

Cu ce as putea obtine suvite roz(sa nu fie vopsea, pentru ca vreau sa se duca dupa cateva spalari )? Culoarea parului meu este castaniu.

2 răspunsuri:
| Noonee a răspuns:

Flora se gaseste la farmacie happy e ceva gen albastru de metil, se ia la cateva spalari. folra->ies suvite roz; albastrul de metil->ies suvite albastrelaughing. Oricum eu am folosit albastrul de metil si flora, se ia mai greu albastrul de metil... ajunge cu timpul la verse dar la flora era din ce in ce mai frumos de la un roz puternic la ceva finut.
sper ca te-am ajutat cu ceva

Bafta happy

| Mihaela13 a răspuns:

Pai este la farmacie o vopsea [este de mai multe culori dintre care si roz] care se duce la mai multe spalari.Nu stiu daca tie iti va iesi pentru ca ai parul castaniu. Ti-ar iesi sigur daca ai avea parul blond.Eu stiu ca vopseaua roz de la farmacie se numeste Castelani.

sper ca te-am ajutat!love struck
>:d<

PitiCaa!love struck