| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Cu ce as putea sa ma incalt daca sunt imbracata cu o salopeta de genul asta http://www.google.ro/......tp?/imgres

7 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Bună.
Cred că ar arata foarte bine cu o pereche de sandale fără toc albastrul salopetei sau negre sau o pereche de tenişi.

| auroraa a răspuns:

Cu pantofi pe toc inalt, sau...balerini de o culoare care sa mearga cu accesoriile sau geanta kiss sper ca te-am ajutat! funda?

| znstr a răspuns:

Niste balerini comozi sau daca vrei sa fii ceva mai eleganta, niste pantofi cu toc albastru.tot nuanta salopetei, sau negri cu o geanta asortata.

| BubuLina999 a răspuns:

Eu nu m.as incalta cu ceva fara toc din momet ce salopeta este deja larga ...si prus de asta daca te incalti cu ceva jos parca-ti taie din inaltime. asa ca te sfatuiesc sa incerci ceva cu toc

cam in genul asta

http://www.google.ro/......tp?/imgres

sper ca te-am ajutat.:*

| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

Pentru eleganta balerini
pentru freumusete pantofi cu toc