| aysha11 a întrebat:

Cu ce culori pot asorta o pereche de pantaloni bej?

Răspuns Câştigător
| pisikutzza22 a răspuns:

Bejul e o culoare neutra deci merge asortat aproape cu orice atentie la combinatia bej-bej sa nu creezi o tinuta monotona o pata de culoare este binevenita.deci asorteaza-i cu alb negru verde albastru mov rosu roz etc.incearca sa eviti bej crem si galben

5 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Mov deschis, turcoaz.

| eatpraylove a răspuns:

Bejul merge foarte bine cu culorile pastelate : frez, lila, turcoaz, dar o nuanta mai deschisa, baby pink, vernil etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o culoare neutra, de ci merge cu orice culoare.o pata de culoare nu strica! merg turcoaz (foarte bine chiar), roz (putin mai inchis), mov, bleu, negru (super bine), portocaliu! nu cred ca merge cu coral, galben, alb! pa-pa

| KellyNitraBB a răspuns:

Alb crem galben... portocaliu

| Ioana_Denisa_1995 a răspuns:

Cu turcoaz, dar acum depinde de model!