| Jojoyo1 a întrebat:

Cu ce fel de jacheta pot asorta niste pantaloni bej-crem cu o bluza cu mânecă scurtă crem?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Bejul merge cu orice culoare, depinde ce urmărești. Dacă vrei să ieși în evidență, alegi o culoare tare: albastru, mov, fuchsia, verde smarald, grena, turcoaz, galben-portocaliu. Dacă vrei să treci neobservată: alb, nuanțe mai deschise de maro, roz prăfuit, champagne, havana, ocru.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu o jacheta crem.

| Andreeush a răspuns:

Încearcă cu o jachetă neagră sau albă.

| sopranaCadaverica a răspuns:

Rosie, neagra, alba, caramizie, maron. Cu una rosie ai iesi in evidenta, ar fi o pata de culoare. Depinde si de culoarea parului.

| eduardmihai24 a răspuns:

Uite astaaa e super https://bit.ly/2XHOXhm