| dEutSa_8892 a întrebat:

Cu ce imi pot decolora parul natural.adica nu l-am vopsit niciodata, si vreau sa mi-l decolorez?

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Natural nu ai cu ce. Incearca apa oxigenata sau decoloranti din comert. Dar banuiesc ca il decolorezi ca sa prinda o culoare deschisa pe el, ca daca doar il decolorezi, o sa arati ca un pui de gaina.

| psiholoaga a răspuns:

Incearca apa oxigenata atunci, e usor de folosit acasa. Singura problema e ca arde parul. Tocmai de-aia metoda naturala prin care sa scoti pigmentul din par nu exista. Toate il distrug intr-o oarecare masura.

| gabimaris a răspuns:

Cu perhidrol, se gaseste la farmacie, dar daca nu vrei sa risti prea mult sanatatea parului tau du-te la coafor pentru acesta operatiune!

| dEutSa_8892 explică:

Incerc sa-mi fac suvite...doar decolorandul, nu sa-mi dau cu vopsea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decolorat.nu ai cum, dar poti crea nuante mai deschise cu musetel. o infuzie de musetel foarte concentrata.

| Ella_6365 a răspuns:

Te duci la salon si le zici ca vrei sa decolorezi cateva suvite, o sa ti se faca blonde