| alisiaflorentina123 a întrebat:

Cu ce imi pot face suvite albastre care se iau la cateva spalari?
Nu vreau sa imi fac cu spray,shampoonuri speciale, vopsea

4 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

M-am făcut cu albastru de metil şi nu recomand. Pe parcurs se ia pe haine, perne şi pe unde mai stai tu.
Poţi să te faci cu hârtie creponată, aia e bună. Cu d'aia m-am făcut mai mereu, dacă vrei să vezi cum arată, îmi trimiţi mesaj şi-ţi las facebook-ul meu.

| dianainsta01 a răspuns:

Albastru de metil. se ia complet dupa 2 spalari.

| mary28032002 a răspuns:

Paiii... poti sa iti cumperi de la The Body shop ( este un praf, albastru sau roz )

| Metamorphosen a răspuns:

Cu creta, cu albastru de metil (cel mai bun), cu hartie creponata