| Ðewtza_ÐeywtzZa_2000 a întrebat:

Cu ce imi pot indrepta parul fara placa si feonnu vreau sa-l stric.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aimèeeee a răspuns:

Depinde de par, daca tinde sa se increteasca trebuie sa apelezi la placa.
Eu il am usor ondulat, dar l-am invatat cu placa si sta singur drept, acum nu ma mai indrept deloc, am 3 luni de cand nu am mai folosit placa.
Poti folosi masti. Exista si balsamuri pentru indreptarea parului.

| MariusGomoi a răspuns:

Il pieptani cand e ud incontinuu pana se usuca

| PunkyBrunette a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs

http://www.youtube.com/watch?v=bf3iKkzUv-A

In mod surprinzator, chiar functioneaza( iti spun din proprie experienta).
Si in legatura cu placa, poti sa iti iei una de la Phillips(100-200 lei). Sunt foarte bune si o sa ai parul drept pana la prima spalare.

| georgyanna22 a răspuns:

Fa ti baie si pieptanal ud vezi daca se indreapta, depinde fiecare, mie imi da rezultate

| CoolImages a răspuns:

Este un produs la Avon, este ca o placa de indreptat parul si un piaptan in acelasi timp. Este foarte bun, mie mi-a dat rezultate. Mult succes!

| Ðewtza_ÐeywtzZa_2000 explică:

Da ce placa ar trebui sa imi iau pentru intreptarea parului si sa mi-l tina