| JustYourHeroine a întrebat:

Cu ce incaltaminte se asorteaza o pereche de pantaloni scurti din jeans?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Depinde. In principiu se asorteaza cu orice, de la tenisi si sandale la tocuri, balerini si platforme. Depinde de stilul pantalonilor dar si de ceea ce porti sus.

9 răspunsuri:
| Diixy a răspuns:

Cu tenisi/baschieti sau sandale, balerini happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fata se asorteaza cu aproape orice : tenesi, adidas, balerini...mai putin cu opinci big grin

| crissa20 a răspuns:

Cu orice, eu port pantalonii scurti de blugi cu cizme de vara, cu slapi cand merg la plaja, cu tenesi cand ii port cu tricou, cu adidasi, cu balerini( dar iti trebuie un tricou mai lung), cu sandale asortate cu bluza sau tricoul...etc

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Cu sandale, slapi sau balerini.

| elenush17 a răspuns:

Cu niste sandalute, ma gandesc

| Cocolinnutza a răspuns:

Eu zic ca ar merge cu tenisi coloratibig grin

| byralulife a răspuns:

Aproape cu orice tip de incaltaminte... daca sunt foarte scurti...le poti da o pereche de cizmulite[sau orice altceva]. daca sunt mai lungi aproape de genunchi.o pereche de tenisi. sandalute

| Kissdulce a răspuns:

Cu tenisi. Funda?