| Bombitza a întrebat:

Cu ce merge geaca de blugii?:*

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Buna.Se potriveste foarte bine cu rochii,colanti,fuste vaporoase, pantalonii mulati(dar nu de blugi) si pantaloni scurti(pot fi si din blug, dar sa se potriveasca materialul).Se vede foarte frumos:*

http://www.google.ro/......tp?/imgres

P.S:Ar merge o pereche de incaltaminte cu toc(colorata daca se poate:de exemplu roz, turcoaz.Cu siguranta vei atrage toate privirile!
Sper ca te-am ajutat:*

6 răspunsuri:
| ruxi a răspuns:

Cel mai bine merge cu blugg.:|
sau o rochie de vara... http://www.google.ro/......tp?/imgres :)

| aDDa_4644 a răspuns:

Cred ca cu niste jeans o culoare mai inchisa decat geaca.happymerge destul de bine:*funda?big grin

| LetyArob a răspuns:

Cel mai bine si mai modern este sa porti geaca impreuna cu o rochie inflorata de matase sau alt model de rochie, dar niciodata cu blugi sau fusta de blugi.

| 3ntzz a răspuns:

1 raspuns stupid : cu picioarele
2 raspund normal : cu pantaloni de blugi adica jeans.

| JuliaAnda a răspuns:

Blugi stramti si tenesi sau cizme daca esti fata. fundita?

| ßebeLuSa a răspuns:

Pai poarto primavra de exemplu cu o rochita ...si cand afara este mai frig cu o pereche de pantaloni ( blugi ) Aaaaa da rochia sa fie mai inflorata :d Sper ca te-am ajutat :*