Cu ce produse de ingrijire a părului vă impăcaţi cel mai bine?

Odată cu venirea primăverii, băieţii devin nerăbdători să îşi scoată iubitele la întâlniri romantice sau să încerce să le cucerească şi să le impresioneze pe fetele de care s-au îndrăgostit.

Fie că ieşiţi în oraş cu prietenii la o plimbare sau le invitaţi la o cină romantică, trebuie să ştiţi că pentru fete contează foarte mult aspectul vostru. Dacă veţi arata bine şi îngrijit, vă veţi creşte şansele de a face o impresie bună chiar de la prima întâlnire.

Un aspect îngrijit ţine tot timpul de detalii, de la o ţinută potrivită la un parfum subtil, iar printre primele lucruri care atrag atenţia asupra voastră este modul în care vă aranjaţi părul. Fie că aveţi păr foarte scurt, fie că aveţi o tunsoare mai lungă, un astfel de detaliu poate obţine reacţii pozitive când aveţi o întâlnire sau când ieşiţi în oraş. Şi este cu atât mai bine când părul vă scoate în evidenţă personalitatea şi vă dă un aer cool, irezistibil.

Tocmai de aceea, pentru a vă ajuta să obţineţi un aspect finisat sau răvăşit al părului, în funcţie de cum simţiţi că vă reprezintă cel mai bine, noi vă recomandăm un nou produs din gama Gerovital Plant Tratament, dedicat exclusiv bărbaţilor: Gelul de păr Men, Fix it!. Nu numai că acest produs fixează şi dă părului un luciu plăcut şi modern, ci ajută şi la hidratarea şi fortifierea acestuia, deoarece conţine Keratină şi Provitamina B5. Astfel, Gelul de păr Men, Fix it! este un produs simplu de folosit după spălare, nu încarcă părul şi ajută la aranjarea acestuia, fără a-i afecta sănătatea.

Cu puţină atenţie la detalii şi cu ajutorul produselor potrivite, veţi putea obţine o înfăţişare care va întoarce cu siguranţă capetele pe stradă.

Farmec.ro

20 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Johnson & Johnson

| mona a răspuns:

Deocamdata ma multumesc produsele pantene, pe viitor nu se stie...

| Kerli a răspuns:

Bio Krauter

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Gerovital si cele facute in casa.
O primavara frumoasa sa avetihappy

| IMC90 a răspuns (pentru caramela):

Http://en.wikipedia.org/wiki/Johnson_%26_Johnson
Johnson & Johnson este cea mai mare companie din lume
producatoare de medicamente, aparatura medicala si bunuri de larg consum (inclusiv sampoane, creme, etc)
Produsele de ingrijire ale lor nu numai ca sunt recunoscute international dar au si proprietati crative, medicale (la baza compania este producatoare de medicamente)
Asadar, nu vorbim aici numai de cosmetice ci despre dermato-cosmetice aprobate de FDA.

N-ai cum sa nu fi auzit de samponul johnson's baby.
Eu aveam o mare problema cu matreata, parul gras si tenul gras. De cand ma spal cu Johnson nu mai am aproape nicio problema (si am incercat multe alte cosmetice : Gerovital, head and shoulder, Pantenne, Garnier, Nivea, L'oreal s.a.m.d

Din pacate, in Romania n-au intrat prea tare pe piata (nici macar reclama nu prea au facut) si brandurile lor nu-s asa cunoscute ca cele de la Phizer sau GSK (locurile 2, respectiv 3 in lume dupa Johnson & Johnson)

Cateva branduri Johnson & Johnson, de care ati auzit :

- Carefree
- Clean & Clear
- Imodium
- Johnson's Baby
- Listerine
- Neutrogena
- Nicorette
- Nizoral
- O.B
- Rogaine
- Visine

Majoritatea din brandurile de mai sus sunt leaderi de piata pe segmentele respective. mai sunt si alte branduri, dar nu sunt inca destinate pietei din Romania, cum ar fi :

- Band-Aid
- Calpol
- Calprofen
- Desitin
- Pediacare
- Tylenol
- etc

Postul nu este o reclama, nu am nicio treaba cu compania asta (nu detin actiuni si nu lucrez la ea) dar m-am gandit sa va indrum spre viitor (in curand vor patrunde si pe piata noastra multe branduri straine ce le vor surclasa pe cele deja existente, pentru ca multe din cele existente sunt mai ieftine si destinate lumii a II-a (Romania face parte din lumea a II-a, fiind o tara in curs de dezvoltare)

Succes si... aveti grija de voi.

| positivity a răspuns:

Nu folosesc prea multe produse pentru îngrijirea părului, şi sincer, nici nu prea aş avea de ce folosi.
Părul meu stă exact cum îl așez.
Tot ce folosesc, de câteva ori pe săptămână, este un șampon pentru creșterea părului de la Favisan (un șampon extraordinar, îl recomand cu mâna pe inimă) şi un balsam foarte ieftin.
Atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cel mai bine mă împac cu produsele de îngijire făcute în propria casă, restul toate sunt numai chimicale, bani cheltuiţi aiurea pe ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nivea,,,super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Head and shouldres

| Klaryssa a răspuns:

Eu folosesc deocamdata garnier si Wash and Go, nu se stie... poate mai incolo happy

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Samponul de la Garnier Naturals cu floare de Tiare si mango+ un balsam de la joico NUMAI CHIAR PE VARFURI, caci altfel parul imi sta lipit de cap laughing

| gmxromania78 a răspuns:

Eu folosesc, de obicei, produsele de la CLEAR.

| pLeX a răspuns:

Samponul simplu...

| mariukka a răspuns:

Samponuri de la avon folosesc

| TPUSenior01 a răspuns:

Eu ma impac cu samponul meu wash and go de urzica big grin Este foarte bun pentru parul meu si am si un vlum foarte frumos big grin :*

| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

Gerovital, cele facute in casa, avon, Yves Rocher, destul de multe produse, dar cele de la gerovital au ser de crestere

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Nivea

| Edwards2017 a răspuns:

Gelul de păr Men, Fix it!

| Georgiana234 a răspuns:

Produsele de la KALOS!

| michelle16 a răspuns:

Nivea