| heroforyou a întrebat:

Cu ce sa imi vopsesc sprancenele? am tubul de vopsea dar nu mi/a mai dat nimic altceva cu care sa le vopsesc...laughingvoi cum faceti?:d

3 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Exista in magazinele cu cosmetice emulsie oxidanta de la Kallos, nu costa mult.Bafta!

| Sarucka a răspuns:

O pensula de pictat subtire (sau groasa) sau fa cu degetu` ca iese supeer

pls da`mi fundita ca am mare nevoiehappy

| meLyssa_9110 a răspuns:

Ar fi trebuit sa gasesti in cutia tubului de vopsea un aplicator (gen pensula cosmetica, moderat de subtire si cu perisorii mai scurti) depinde de unde ai cumparat. poti incerca cu o pensula asemanatoare daca ai asa ceva sau cu un betisor pentru urechi, dar nu cu degetul.