| XxRoyalxX a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac aazi cu o fusta in seara asta s-au cu niste colanti sau o rochie dar tricou cu pantaloni scurti nu ma pot decide

Răspuns Câştigător
| RaluKkkk a răspuns:

Poti trage la sorti!
din ce-mi spi, toate ar arata bine pe o fata...
scrie pe 3 biletele cele 3 tinute si amesteca-le intr-un bol, pe aceea pe care o vei trage, va fi tinuta ta pe ziua de azi!
Nu ti se pare o idee buna?

8 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Pai abia am inteles ce ai scris sigh si nu ai mentinoat unde vrei sa te duci straight face
Deci daca ai spus ca este seara iti poti lua niste colanti negri cu o bluza lasata pe un umar, gir si cu niste sandale gri, joase in picoare.winking
Iar daca te duci in club iti poti lua o rochie neagra, scurta, stramta si cu niste pantofi cu tocwinking
Sper ca te-am ajutat. funda? :*

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Eu zic să mai treci pe la școală.

| Delicate a răspuns:

Depinde de ocazie. Daca te pregatesti de o petrecere, ti-as recomanda o rochie eleganta, iar daca e casual, atuci ia-ti un tricou si pantaloni sau o bluza cu fusta!

| SuntUnCartof a răspuns:

Tricou cu pantaloni scurtiwinking

| Etelca a răspuns:

Draguta,calmeaza-te,respira! N-ai pus punct, virgula, nimic.Ce esti asa agitata?
Acum sa trecem la intrebarea ta.Colanti nu.La mine in oras e tare cald si transpiri cu colanti, nu stiu cum e la voi acum.Nu ne-ai spus o ocazie.E party,o plimbare, va duceti la discoteca, un restaurant?
Cred ca cel mai bine ar fi sa te imbraci cu pantalonii scuri si un tricou mai lung alb(daca ai). Rochie nu. Poti sa te imbraci si cu o fusta.Depinde unde te duci, ce faci si cum te simti mai bine imbracata! Pa!

| KaRy a răspuns:

Daca iesi cu prietenii merge tricoul cu pantalonii scurti, preferabil de blugi big grin.

| Emmy_4021 a răspuns:

Fusta

| JullietaJully a răspuns:

Ti-as recomanda sa te imbraci cu niste colanti negri sau albi si cu o fusta scurtuta pe deasupra.