| Ady100 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la banchetul de clasa a-VIII-a? Sunt baiat, am 1.68, tenul mai deschis, sunt mai subtirel. Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Nud.

| roxystomp a răspuns:

Incearca un constum(gen cu sacou). Daca e prea formal, atunci doar camasa. Crede-ma fetele vor apreciawinking

| Satanelmic a răspuns:

Salut :)
1. Pantaloni de costum, skinny, + pantofi / mocasini + camasa scurta/lunga + daca e frig un sacou bine asortat :)
2. Blugi albastu inchis/spre negru + tenisi / mocasini negri/albastrii + tricou / camasa scurta/lunga (pentru blugi bineinteles) poate fi cu carouri :) + un sacou frumos pentru blugi

Iti aranjezi frumusel parul cu gel. recomand crema nivea style, grija la flexibilitate, a mea e cu 3. Te uiti pe net la niste frizuri, http://www.youtube.com/user/mhrrasmus aici gasesti tot ce vrei. :) Bafta!