| deutSa a întrebat:

Cu ce va luati voi mustata? :-s [ fetele...]

Răspuns Câştigător
| contesa_9175 a răspuns:

Cu benzi cu ceara, sunt foarte bune deoarece nu iti creste repede inapoi, nu iti ingroasa firul de par cum ar face lama si nici nu doare asa tare precum zic unii pentru ca iti amorteste imediat.

13 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Ceara e cea mai buna

| miha90z a răspuns:

Cu ceara

| nikol a răspuns:

Benzi cu ceara de la victoria secret

| Karinakari99 a răspuns:

Eu nu am mustaţa, dar când o să-mi apară o să folosesc crema depilatoare.Cred că ea este cea mai bună.

| akaa a răspuns:

Din cate am auzit unele fete se duc si o da cu raza... ii arde radacina si nu mai creste.

| BuBu_5403 a răspuns:

Ceara big grin

| Diana3 a răspuns:

Cu benzi de ceara

| Daniela89 a răspuns:

Ceara,si ce nu se ia cu ceara iau cu penseta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu pensetabig grin

| Азбука a răspuns:

Cu ciobu'

| Moonshade a răspuns:

Cu benzi de ceara. apoi restul de firicele cu penseta. e practic si te obisnuiesti cu durerea la un moment dat happy

| Deeea_1059 a răspuns:

Benzi cu ceara sau crema depilatoare. dar e mai bine cu benzile deoarece nu creste asa repedehee hee.

| stefania_8650 a răspuns:

Benzi de ceara si penseta