| Villy0po a întrebat:

Cu ce vopsea ( nuanta) credeti ca as putea ajunge la culoarea asta, (eu fiind un blond foarte deschis )? (PRIMA POZA) http://whoisdrew.com/home/2010/3/3/style-crush-abbey-lee .html

FUNDOI!

4 răspunsuri:
| Alexandra12798356 a răspuns:

Fiind un blond foarte deschis, vopseaua va prinde bine in parul tau. Eu zic sa incerci un saten deschis. Pa-Pa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cu un saten deschis ar merge.
Te pup!

| lumy4u a răspuns:

Buna! cumpara vopsea profesionala wella koleston perfect nuanta 9/03 si oxidant de 9% ca sa iti iasa exact culoarea aceea

| Laura927 a răspuns:

Mergi la salon! nu iti strica acasa parul natural