| assi a întrebat:

Cui ii plac produsele de la avon? Aveti produse preferate?happy

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In afara de balsamul de buze si parfumuri chiar nu ma atrage nimic

Răspuns utilizator avertizat
| tuGatita a răspuns:

Sunt cam de proasta calitate, sincer. am realizat asta acum ceva timp, insa tot mai cumpar de la ei. Parfumurile sunt ok, nu am ce zice..in rest..creme de fata care nu sunt bune nici ca lotiuni, sampoane de zici ca is la 3 lei din piata, rujuri care dupa nici o ora se aduna in colturi. rimelurile sunt ok si gloss-ul acela mentolat. Mai ales alea naturals skin le urasc. si ma urasc pe mine ca am dat bani pe asa ceva! mai degraba oriflame, chiar daca sunt mai scumpe. dar nici alea nu sunt chiar grozave.

| 999bianca a răspuns:

Eu sunt multumita de produsele de la avon. Si imi plac foarte mult rujurile si gloss-urilehappy

| GabriiiiiElla a răspuns:

Sincera sa fiu nu sunt foarte incantata de produsele Avon, pentru ca nu sunt de calitate, aici ma refer la fonduri de ten, pudre si corectoare/anticearcane, care mi se pare ca sunt de foarte prost concepute, in primul rand pentru ca nu acopera imperfectiunile, iar al doilea rand pentru ca nu au consistenta usoara si incarca tenul. Daca te referi la rujuri, rimeluri, gloss-uri si farduri, mi se par destul de bune, dar aici depinde si de ce vrei tu sa obtii de la acele produse, de exemplu mie mi-ar placea ca un gloss sa nu fie foarte lipicios, cum sunt cele de la ELF, asta imi place la glssurile de la AVON, ca nu sunt lipicioase, iar rimelurile le ador pentru ca isi fac treaba foarte bine si pentru ca nu curg dupa ore intregi de purtat.

| Rebeca22222 a răspuns:

Cu siguranta am! Sunt reprezentanta Avon de un an si pot sa spun ca am intalnit produse bune, dar si mai putin bune.Produsele mele preferate sunt : Mascara Supershock, luciul de buze Plump Pout si crema de corp cu trufe de ciocolata Planet Spa(miroase dementialll). Produse pe care sa nu le cumperi NICIODATA : spray-urile de corp din gama Naturals-primul lucru pe lista de ingrediente este alcoolul(ceea ce inseamna ca usuca foartee tare pielea).

| Sory_Sory_1997 a răspuns:

Mie imi plac! Aproape toate produsele de sunt bune! Cu exceptia demachiantului de la AVON NATURALS cu lapte si miere(m-am demachiat de cateva ori cu el si mi s-au facut rani in jurul ochiului.