| Samariteanul a întrebat:

Culorile curcubeului, va rog?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu pot fi mai culori decat rosu, verde, albastru, dar multi lipsesc de la ora de fizica

| Samariteanul explică (pentru RAY):

Nu lipsesc, din potriva ne cam terorizeaza cu fizica... Aveam nevoie de raspuns pe moment ca nu-mi mai aduceam aminte.Uni dintre noi merg zilnic la scoala, deci vin obositi si ar vrea sa se culce(eu te consider adult pe tine)

| RAY a răspuns (pentru Samariteanul):

Cool ai descoperit ceva, restul sunt nuante nu culori

| m1dn1gh7 a răspuns:

ROGVAIV: rosu, Orange, galben, verde, albastru, indigo, violet

| Dan193 a răspuns:

Alb si negru - curcubeu difuzat pe primile televizoare de prin anii 1930 x)

| Supicadepui a răspuns (pentru Dan193):

Supicadepui a evaluat raspunsul tau ca fiind amuzant.