| Sofroni_Mihai_1997 a întrebat:

Cum ai haine de politist pe gta san andreas...

3 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Hey!
Nu exista cod pentru haine de politist in GTA San Andreas, dar dupa cum stii, poti sa iti faci iubite in joc. Daca te "cuplezi" cu Barbara Schternvart
la 100% progres cu ea ti se va da o uniforma de politist, deoarece ea e politista, pe langa asta, cand te aresteaza cineva, vei scapa de politie fara sa platesti nimic big grin
O gasesti in El Quebrados, stand afara si discutand cu cineva.Ai grija ca daca esti slab nu te baga in seama, trebuie sa fii gras(cod pentru a te face gras-BTCDBCB).
Eu sper ca te-am ajutat :*

| ancutsa410 a răspuns (pentru Etelca):

Cum pot progresa cu ea?

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Uite aici un tutorial :
http://www.youtube.com/watch?v=1NWIcfEPrh4

Funda?