| emilia a întrebat:

Cum ar arata fata (nu fata )perfecta dupa parerea voastra?
Ma refer la ochi, nas, sprincene, gura.
Puteti sa imi dati si o poza, sau pur si simplu va descrieti un pic.

Răspuns Câştigător
| maturik a răspuns:

Fata perfecta trebuie sa fie naturala ma refer fara colagen in buze fara sprancene ridicate medical fara colagen in umeri obrajilor sprancenele pensate cat de cat in pas cu moda buzele sa fie frumos conturate nici prea groase nici prea subtiri oki de culoarea tenului adica daca e tenul masliniu oki inchisi ten deschis oki albastri sau verzi sper sa te ajute

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Nu ma intereseaza asa de mult cum arata, oricum peste 20 de ani va avea pielea zbarcita... Conteaza ce reprezinta ea pentru mine, ce ar face, cum s-ar comporta, cum ne-am intelege, cum am comunica.etc.

| pitikaaaa a răspuns:

Pai fata perfecta pentru mine arata cam asA(nu te gandi u am atractii la fete, doar raspund la intrebarea tabig grin )bun deci:
-ochi caprui
-sa nu aiba nu stiu ce buze umflate ca sa fie ceva gen"BUZUCA" ca arata chiar oribil.Sa fie udeva la mijloc
-sa aiba un ten inchis, dar nu foarte inchis
-nasul sa fie micut(da nu facut), natural
-sprancenele sa nu fie desenate, sa fie doar conturate cu creion
-sanii (fara bisturiu), deoarece de multe ori ies oribili
-fundu, la fel natural fara isturiu

Si na pe scurt sa nu fie"papusa Barbie" ca ar arata chiar urat.pe bune acum Bianca Dragusan e frumoasa? Fara tot machiajul ara arata groaznic.