| Malina07 a întrebat:

Cum as putea merge a2 sau a 3 zi de pasti la scoala?
si cum sa-mi prind parul?

Răspuns Câştigător
| sweetydeea a răspuns:

A - 2 a zi de pasti nu se invata:X Eu a 3 a zi ma duc la scoala cum vreau. ma duc si imi iau haine noi si ma imbrac cum vreau. mi-am facut si o idee : Ori niste blugi cu o bluza si niste bascheti rOzlove struck ori un colant si un tricou si cu niste opincute big hug depinde de placu` fiecaruia. Iar la parthinking depinde cum il ai. daca il ai scurtut poti sa il lasi pe spate si sa il dai pe o parte doar o suvita din fata. daca e luuung ca al meuhee hee il prinzi intr-o coada sau in coc. poti sa il lasi si pe spate>big grin

4 răspunsuri:
| JustSimple a răspuns:

Impletit spic sau prins intr-o coada.

| FreeSpirit_3224 a răspuns:

Ai putea merge cu autobuzul, cu taxiul, cu tramvaiul sau pe jos. Parul poti sa ti-l prinzi cu o clama sau cu un elastic.

| AnA_8412 a răspuns:

Pai...parul nu trebuie neaparat prinsbatting eyelashes
lasa-l asatongue... pune o coreluta draguta sau o agrafa sh gatasmug