| blabla a întrebat:

Cum as putea sa dau jos coapsele inferioare?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jogging-ul functioneaza cel mai bine + iti vei tonifica si toata musculatura. Daca seti genul care obosesti repede incepi cu o tura de teren / parc / strada si cresti la fiecare 3-4 zile pana ajungi la cat doresti. Important e sa-ti simti muschii incordati (sa simti putina febra musculara) dupa fiecare sesiune de alergat. Sau intreab-o pe prietena lui Mircea Badea happy am vaga impresii ca a avut cam aceleasi probleme

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

La sala, sunt aparate care lucreaza special muschii coapsei, pe exterior si pe interior.

eileen
| eileen a răspuns:

Poti face Pilates, exercitii speciale pentru picioare, impachetari la saloane si dai sigur jos.

| DenissaDeea a răspuns:

Esti frumoasa asa daca esti tu in poza de la profil, prea slaba strica...

| MihaiA a răspuns:

Esti frumoasa nu trebuie sa mai slabesti tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma oameni buni nu e ea in pozalaughing