| Karatte a întrebat:

Cum as putea sa fac rost de like-uri la pozele mele de pe facebook? [ funda ]

Răspuns Câştigător
| klameteo a răspuns:

Roaga-ti prietenii sa-ti deie like la pozele tale.Alte idei n-am. Funda?

5 răspunsuri:
| paulpaul25 a răspuns:

Daca esti fata ai putea pune poze cu tine dezbracata si ai strange like-uri! Scz dar ma dispera oamenii obsedati de facebook!

| NuCa20 a răspuns:

Dai click dreapta pe poza si selectezi Open Link in New Tab, iti deschide poza intr-un link nou si in bara de cautare ai linkul happy

| NuCa20 a răspuns:

Aoleu scuzelaughing am citit cum sa faci rost de link-ul de la pozele tale laughing

| Karatte explică:

N-are nimica toata lumea mai greseste din cand in cand big grin

| Karatte explică:

Stai linistit toata lumea mai greseste din cand in cand happy