| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa imi fac parul foarte "moale" - "flexibil"
Vreau sa il las pe o parte si sa il las sa creasca foarte mult dar problema este ca parul meu nu este asa "moale"

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Foloseste balsam de par dupa spalarea cu sampon! Il inmoaie si il disciplineaza!

1 răspuns:
| Timidsocial a răspuns:

Este simplu, dupa ce te speli cu shampon iti dai cu balsam - sa fie de calitate, si daca nu merge incearca sa iti dai cu ulei de masline dar nu tot timpul mai rar, dar sa il dai pe coada nu si pe radacini laughing) sper sa te ajute