| NonZarek a întrebat:

Cum as putea sa îmi fac parul mai moale sa zic asa, gen, sa fie foarte moale, dacă mișc capul, el sa fie ușor?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Mai moale poti sa il faci dar mai usor nu ai cum pentru ca greutatea parului nu o poti schimba.
Daca vrei sa fie mai moale foloseste o masca de par, cel mai bine sa fie profesionala. Eu imi comand de pe net, costa in jur de 50-60 lei si are 1 kg deci nu e scumpa, iti dai cu ea dupa ce te speli cu sampon, stai 10-15 minute si te clatesti cu apa

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Foloseste cocolino, o face mai moale mai pufoasawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mă? rolling on the floor
Pentru asta te îngrijorezi?
Înseamnă că sunt stocate multe cărți in capul tau si de asta e greu.
Vai, vai, vai!

| NonZarek explică (pentru anonim_4396):

Îți mulțumesc pentru răspuns totuși, dar, care e problema ta ca eu am întrebat asta? Acum serios, dai dovada ca ai un caracter de toată praștia dacă te legi de mine pentru ca eu am întrebat ceva:/, du te și enervează ți părinții care oricum, regreta ca nu au făcut avort.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NonZarek):

Lol, ce băiat integru! Sictir

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Lenor

| NonZarek explică:

Când am zis el sa fie ușor, ma refeream la par, nu cap