| Kidoo24 a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac la un majorat? M-am gandit la colanti si o bluza mai lunga dar nu stiu ce papuci sa imi iau. o parere? FUNDA + VOT.

Răspuns Câştigător
| AngelCrystals a răspuns:

Eu as zice ca daca e majorat e ocazie mai speciala, trebuie sa te imbraci cu o tinuta cocktail, preferabil o rochie scurta si pantofi cu toc.

4 răspunsuri:
| lolytagirl a răspuns:

Depinde de locatia in care sa va tine majoratul. Daca este acasa asa intre prieteni merge un jeans si o bluza sau un tricou cu imprimeuri sau desene haioase poate cu niste balerini sau pantofii cu toc.Iar daa se va tine intr-un club ti-as recomanda o rochita gen babbydoll k niste pantofiori cu toc inalt:X:X:bafa si distractie placuta.

| BuBu2403 a răspuns:

Botine cu toctongue sau fara... depinde cum te simti mai comoda

| AlexutzaG a răspuns:

Daca esti intr-o zona mai rece poti sa te duci in ciorapi cu o rochita scurta si putin mulata pe tine si cu pantofi cu toc cui dar daca esti intr-o zona calda i-ati o rochita simpla dar totusi eleganta. dupa parerea mea colantii sunt prea grosi iar la un majorat mori de cald dupa o partida de danshappy. sper ca te-am ajutat:*

| Maddy12 a răspuns:

Eu cred ca va fi bine la majorat sa ai papuci cit mai usori poti incalta adidasi cu talpa dreapta si ft draguti sau niste balerini succes!