| Ihave100lei a întrebat:

Cum as putea sa ma tund? Am fata ovala cam lunga si mai mica asa si am acum parul drept pana la umeri, doar ca nu vreau sa fie tot drept, am si mult volum

4 răspunsuri:
| deadhoe a răspuns:

Breton

| Ihave100lei explică (pentru deadhoe):

Am fruntea prea mica pentru breton

| deadhoe a răspuns (pentru Ihave100lei):

Cat de mica poti sa o ai? Poti sa incepi bretonul un pic de mai sus dar nu chiar din varful capului, si sa fie mai rar, sa se vada fruntea prin el, intelegi tu. Bretonul prea gros mi se pare naspa.
Daca nu, incearca asta:
https://i1.wp.com/......h-hair.jpg
Oricum ai nevoie de fixativ ca sa stea mereu asa.
Eu nu inteleg persoanele de pe TPU care vin aici sa puna niste intrebari asa usoare. Cauta in engleza pe google "hairstyles for long face". Nu inteleg nici persoanele care nu stiu engleza. Si ma enerveaza aia care cauta pe google numai in romana.

| Ihave100lei explică (pentru deadhoe):

Nu m-am gandit sa scriu asa am cautat doar haircut for girls laughing)))