| Lyit a întrebat:

Cum as putea sa ma vopsesc blonda fara sa ma decolorez..si totusi sa iasa o culoare deschisa. spre blond platinat. Sugestii de metode sau vopsele ..Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

La un salon, iti va iesi blond doar din vopsea, insa in cateva luni, dupa ce te vopsesti de cateva ori. Daca e neaparat nevoie sa te decolorezi, desi nu recomand asta, nu fa asta acasa. Mergi la un salon bun, deoarece daca nu este facuta ca la carte, iti va strica parul.

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Mergi la un coafor.Depinde de ce culoare ai acum, dar s-ar putea sa trebuieasca sa te decolorezi.

| Kasia a răspuns:

Nu exista nicio metoda mai ales daca nuanta ta de par e destul de inchisa. poti sa intrebi un specialist dar nu cred ca e posibil sa obtii un platinat fara decolorare.