| ruzycciocolata a întrebat:

Cum as putea sa-mi prind parul la scoala daca sunt tunsa in scari?

12 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Il poti lasa desfacut sau cu o diadema. Daca este scurt, nu prea merge sa ti-l prinzi in coada deoarece iti vor iesi firele din coada chiar si daca le prinzi cu clame. Sau poti sa ti-l faci un pic ondulat daca seara iti faci codite impletite iar dimineata le desfaci. Sau chiar poti sa mergi cu codite impletite. Sper ca te-am ajutat!

| ruzycciocolata explică (pentru adorciocolata):

Am parul lung pana la jumatatea spatelui si des, deci nu-l pot purta desfacut la scoala

| JoAnne9 a răspuns:

Tunde-te si lasa-l liber!

| grgdlk a răspuns:

Ti l poti prinde in lift, ai grija la usi

| EkaBuBu a răspuns:

Pai
1.poti sa iti iei o clema si sal prinzi tot su dupa aia poti sa iei primele plete din fata si sa le lasi libere vei arata ca si tunsa bob
2. daca ai breton poti sa il prinzi cuo clema micuta in sus(mai ales daca parul e gras sau uns)

| Misspink2000 a răspuns:

In coada.Asa am avut si eu parul

| LimonadaXd a răspuns:

O coada. 2. mai multe. o coada intr-o parte. exista mii de feluri. imaginatie sa ai

| qTe a răspuns:

Nu cred ca se poate, nu am incercathappy
Dar spune-le profesorilor ca nu poti sa ti-l prinzi!

| MGF a răspuns:

Uita-te si u pe net sunt multe coafuri pe acre ai putea sa ti le faci si sunt super usoare de ex eu zic sa incerci un coc la baza gatului si careva suvite lasate pe langa fatahappy

| vasilebog01 a răspuns:

Incearca sa il prinzi cu o clama de dimemsiuni potrivite.

| Deyuta_Dea_1993 a răspuns:

Sa til prinzi in coada coc sau impletita si daca ti scurt sa iti pui o cordeluta