| annda a întrebat:

Cum as putea sa scap de acele pete albe de pe unghii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti merge la plafar spui ce te deranjeaza si iti va da un tratament de unghiiwinking

7 răspunsuri:
| annda explică:

Se vede si daca dau cu oja. am incercat cu 2 straturi si tot se vede.Lipsa de calciu am de cand eram mica si tot nu pot scapa de ea nu asimilez bine calciu.

| Anto97 a răspuns:

Si inca ceva...acele pete sunt din lipsa calciului...manaca si bea lactate sau poti lua de la farmacie calciu pa-pawinking

| JackieSue a răspuns:

A pai atunci ia niste Minimartieni ca`s chiar buni (si la gust si la efectbig grin)

| Miяu a răspuns:

Acele pete albe de pe unghii cred ca sunt lipsa de calciu. bea laptewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea lapte, papa iaurt:Xlove struck:X...La mine nu trece o zi fara sa beau cel putin jumatate de litru de lapte, si am 17 ani, deci nu`s mai copil mic.Si am niste unghii de zice lumea:"is false?" Chiar ma simt bine cand sunt intrebata.Is foarte sigura ca de la atata lapte!happy

P. Sbig grinaca cumva nu iti place laptele, pune muuuult nesquik in el si bea`l recelove struck imposibil sa nu`ti placawaiting.

Sper ca ti-am fost de folos. Pussy!happy

| silvia_4183 a răspuns:

Dispar odata cu cresterea unghiei.bea mult lapte.

| aleea a răspuns:

PT aceasta problema exista cea mai buna solutie care a functionat ka multa lume produsele naturiste pe baza de miere si ceara de albine,pt mai multe detalii intra pe id alexandra_ebg si o sa vb