| NoOne18 a întrebat:

Cum as putea sa scap repede intr-un mod natural de cearcane?

3 răspunsuri:
| 4BubaNeagra a răspuns:

Fa-ti un program pentru somn

| NoOne18 explică (pentru 4BubaNeagra):

Oricat as dormii, tot cearcane o sa am si colegii mei de clasa au aproape toti cearcane si aia care nu au cearcane dorm si mai putin decat mine

| 4BubaNeagra a răspuns (pentru NoOne18):

In general astea se fac de la oboseala, ochii obositi, daca stai prea mult la tv, pc, tableta. iti vor aparea. in cazul asta iesi si tu mai mult pe afara sau daca stai la tv/pc, lasa luminile aprinse happy Mai mult de atat nu-ti pot spune