| AnddieeDasston a întrebat:

Cum as putea scapa cat mai repede de cosuri si puncte negre? Ce solutii sau creme as putea folosi? Daca exista si remedii naturale care sunt acelea?

Răspuns Câştigător
| IubithaThaa a răspuns:

Iti recomand zineryt mie mi-au trcut toate intr-o saptamana Bafta:*

1 răspuns:
| xCrinax a răspuns:

Eu am folosit masca pe baza de acid acetilsalicilic(aspirina). Pisezi 2 sau 3 aspirine si le amesteci cu putina apa sau iaurt, dupa preferinta si aplici amestecul. Ar trebui sa te ajute macar putin, pe mine stiu ca m'a ajutat foarte mult.

Un alt aspect important este curatarea fetei. Foloseste un produs de curatare si maseaza'l in piele in cercuri mici o sa vezi ce diferenta face.

Bea zilnic 2L de apa.

Ai grija la ce mananci, unele manacaruri sau ingrediente iti pot provoca puncte negre sau chiar cosuri.

Identifica produsele pe care le folosesti pentru fata care iti provoaca alergii.

Spala'ti zilnic pensulele pe care le folosesti la machiaj.

Sper ca te'a ajutat. Daca imi mai vine ceva in minte o sa-ti postez.
Te pupic si bafta multa!