| Adrianuta a întrebat:

Cum aveti de gand sa va imbracati in prima zi de scoala?

Va luati ghiozdanul din prima zi?

Ce culori va imbracati si ce culoare este ghiozdanul si incaltamintea?

Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| bubuheartsthill a răspuns:

Pai o sa ma imbrac in blugi negri stramti o pereche te adidasi sau tenesi la moda un tricou alb sh o mini vesta neagra :d ghiozdanul l-am luat cu o 3 saptamanai inainte de a incepe scoala big grin pai ma imbrac in negru, alb, roz :d ghiozdanul e negru cu verde iar incaltamintea alba cu negru :d

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te umezesti prima data cu apa apoi buretele sa fie imbibat cu apa aplici o cantitate adecvata de gel nici prea mult dar nici prea putin si te freci de la gat pana la picioare apoi te dai cu dusul pana ti se duce toata spuma and that is all.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu nu știu ce răspunsuri au dat cei de sus...adică, nu au legătură cu întrebarea...
Uite ce cauți tu: Vezi cam ce haine sunt la modă http://hainefemei.info/......rna-2011/. Vezi aici câteva haine de toamnă: http://hainefemei.info/ieftine/haine-online/haine-de-toamna-2011/. Aici culorile care se poartă toamna asta: http://hainefemei.info/......mna-2011/. Câteva perechi de jeanși pentru la școală http://hainefemei.info/......an-scolar/ și câteva cămăși pentru la școală: http://hainefemei.info/ieftine/topuri/camasi-pentru-uniforma-liceu/

| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Pai, pornesti apa, umezesti pielea, deschizi sticla cu gel, pui putin in palma, apoi masezi cu gelul din palma corpul, te clatesti, iesi din cada/dus, te stergi, si gata! Ai folosit gelul de dus!

| PetreConstanta a răspuns:

Daca ai dus si in bucatarie poti sa-l folosesti si acolo

| angel74dm a răspuns:

Foarte simplu, pui câteva picături pe un burete, faci spumă, apoi te speli cu el... Nu pe cap, doar pe corp, pentru cap există şampon.

| bubuheartsthill a răspuns:

Pai se pune pe buretele de baie iar dupa aceea te poti spala cam asta este tot

| aBunchOfSmiles a răspuns:

straight face umm, are you high?

| Shatzie a răspuns:

Pui cateva picaturi pe un burete umezit si te speli. Vezi ca face destul de multa spuma desi nu pare.

| Shatzie a răspuns:

@Ale: Doar nu-ti inchipui ca toti 10 dinaintea ta sunt cretini si analfabeti si au dat raspunsuri complet alaturea cu drumul.
Cea care a pus intrebarea INITIALA, si-a dat seama ca intrebarea e aiurea si a editat-o, schimband-o complet.
Ionela este aici pentru a face trolling si nicidecum pentru a afla ce nu stie. Deci, chill out!

| Jepatul a răspuns:

Gelul de dus se aplica inainte de dus si lasi 2-3 minute pe par dupa care poti intra la dus, bafta!
funda?

| raliirla a răspuns:

Gelul de dus il aplici pe pielea uda pe tot corpul in afara de fata si par.il intinzi si apoi il clatesti. gata!

| marmota_8713 a răspuns:

Dar sapunul l-ai incercat?