| iloveusa a întrebat:

Cum castigi mai mult:
-ca reprezentant Avon
-ca reprezentant Oriflame
-ca reprezentant Amway

4 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna.
Avon-ul e peste tot la fel si Oriflame-ul.Amway are preturile destul de ridicate.
Iti propun sa incerci o diversitate, daca te intereseaza oportunitatea de a deveni reprezentant la Giada Rome sau ladys astept sa ma conactezi.
Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com

| Bubbles a răspuns:

Buna! Ma numesc Andreea si sunt reprezentant AVON de 1 an si ceva. Castig destul cat sa-mi platesc meditatiile si nu numai. As putea sa iti ofer mai multe informatii despre Avon si cum ai putea fi reprezentant. pe TPU nu intru prea des deci mai bine ma gasesti la id pe care ti-l trimit prin msg.pup

| MonsterEnergy a răspuns:

Avon are cam multe fete tinere.Si nu prea gasesti clienti, avand in vedere ca primesti 25%. Oriflame si Amway sunt producatori "de fiţe",si, categoric, au preturi mai ridicate.Dar parerea mea e ca la Oriflame si Amway ai d ecastigat mai mult happy

| JoeyAlaza a răspuns:

Eu zic ca depinde de cat poti face comanda, aici intra cunostintele tale de a prezenta produse prietenilor si nu numai.Din cate stiu eu la orice companie de produse din cele mentionate ai fi castigi x% in functie de cat ai strans comanda.Eu,de exemplu, comand de la avon, si pe campanie reusesc sa comand cat sa primesc discountul maxim adica 40%. Despre celelalte companii nu stiu de la cat si pana la cat la suta merge discountul dar mai mult ca sigur exista persoane care sa stie.