| username010000000 a întrebat:

Cum comand ceva de la Douglas online?

2 răspunsuri:
| Goddess23 a răspuns:

Iti faci cont daca este nevoie apoi iti alegi ce produse doresti si le adaugi in cosul de cumparaturi ori in wishlist si apoi alegi ce doresti, comanzi si iti va aparea lista de comanda pe care o completezi si trimiti comanda.

| veraa1234 a răspuns:

Apesi pe produsul dorit si dupa pe " Adauga in cos" dupa apesi pe " cosul meu" si ii dai " finalizeaza comanda. Completezi cele cerute si asta e tot. Sper ca te -am ajutat. bafta