| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeți barbatii arata mai bine cu sprâncenele pensate or nu?

Răspuns Câştigător
| confusedgirl223 a răspuns:

Daca are o singura spranceana atunci macar parul dintre ele sa-l ia. In rest nu ma intereseaza. Nu vreau sa ne ducem impreuna la pensat?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pot să arate bine și fără pensat dacă n-au forma aia de bufniță laughing tipii ăia mega păroși și cu monosprânceană arată foarte nașpa. Da nici pensați mult, puțin cât să nu mai aibă mai mult decât jumătate de față sprâncene

| darrio2007 a răspuns:

Da, arata ca niste femei.

| aXy99 a răspuns:

Depinde de felul in care arata sprancenele respectivului.

| Zuzu1991 a răspuns:

Depinde de cat de pensate
daca are prea multe sprancene si le face sa arate normal, evident
daca in schimb arata a travestit... nu prea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nepensat din punctul meu de vedere ca baiat.
Nu monospranceana gen Ed si nici pensat sprancene Nike precum la cocalari.
Lucrurile de finete, frumusete sunt in general pentru fete. Sa ramana asa zic.
Dar cum e o tara libera, fiecare face ce vrea pana la urma.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te contrazici singur/ă laughing)) zici să n-aibă monosprânceană dar nici să se penseze. păi atunci ce să facă dacă are? să facă rugăciuni să-i cadă păru?

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Care contradictie?
Am scris acolo "din punctul meu de vedere" nepensat, dar nici monospranceana sau pensat precum Nike. Poate aici nu s-a inteles.
Am scris clar genul meu, nu e nevoie de "singur/a".
Sper ca acum e mai clar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In majoritatea cazurilor arata mai bine nepensati pentru ca sunt pensati gresit, multe cosmeticiene aplica aceeasi tehnica indiferent de genul persoanei. De-asta si dezastrele pe care le vezi pe strada, daca sunt pensati corect nu iti dai seama ca au fost pensati ci doar capata un aspect mai ingrijit.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact, bine spus

| badpanda a răspuns:

Daca n-are si gene false n-a facut nimic.
Şi-i mersu' legănatu'
La la la la la la la la
Cu dragoste-amestecatu'.
La la la la la la la la

| madamme a răspuns:

Se penseaza ce e in exces, niciodata ca la doamne