| fritzf a întrebat:

Cum credeti ca arat ca baiat? imaginici cu mine http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/......4718_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/......7639_n.jpg

Răspuns Câştigător
| IrinaAniri a răspuns:

In prima poza... dar in a doua ai iesit foarte dragut :*

10 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Cum credem că arăți?
Păi ca fată ok.
Ca băiat nu.

| Frumușșică a răspuns (pentru LoveForShania):

Hmmm dar tu ca bărat cum arății /? mai frumos, sau mai nefrumosbig grin

| LoveForShania a răspuns (pentru Frumușșică):

Frumușico, eu doar mă amuzam de felul în care a formulat întrebarea.
'' Cum credeți că arăt CA BĂIAT? ''

De parcă ar fi fată.
Dar mai știi?

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Frumușșică):

Nefrumos, zici?

| Amelya02 a răspuns:

Simpatic!

| BlancaFantasma a răspuns:

Ma gandeam ca o sa ma uit la niste poze ale unui copil de 12`13 ani.dar arati bine.pari cam pe 15--17 anithinking

| Euletitia a răspuns:

Buna! parerea mea sincera, ca fata, e ca arati bine, esti dragut si fotogenic. cel putin in a doua poza arati super. ce varsta ai?

| xtina128 a răspuns:

Esti un baietel frumos foc!

| fritzf explică:

Si calitatea e mai proasta la prima happy